خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
چگونه بهترين شركت را براي سئوي سايت خود انتخاب كنيم؟ مقالات بازاريابي اينترنتي نوین بلاگ

همانطور كه مي دانيد سئوي سايت نيازمند تخصص و از همه مهمتر تجربه است. شركت هاي زيادي در زمينه سئو فعاليت مي كنند و هر كدام در كار خود مدعي هستند. شايد سوال خيلي از شما عزيزان اين باشد كه چگونه بهترين شركت را براي سئوي سايت خود انتخاب كنيم؟ آيا وب سايت هر شركتي كه در رتبه نخست نتايج جست و جو وجود داشته باشد بهترين گزينه است؟ آيا هر شركت قديمي كه در اين حوزه كار مي كند بهترين است؟ آيا هر شركتي كه با تبليغات گسترده به صورت اينترنتي و سنتي قصد بيشتر ديده شدن را دارد مورد اطمينان است؟

در اين مقاله قصد دارم در مورد اينكه به چه شركت هايي اعتماد كنيم و سئوي سايت خود را به آن ها واگذار كنيم صحبت كنم. پس براي اينكه بدانيد چه شركتي را براي سئوي سايت خود انتخاب كنيد همراه آويناوب باشيد.

 

چگونه بهترين شركت را براي سئوي سايت خود انتخاب كنيم؟

همانطور كه در بالا اشاره كردم شركت هاي زيادي در اين زمينه فعاليت مي كنند و روز به روز با جست و جوي عبارت “سئوي سايت” سايت هاي زيادي در نتايج جست و جو ظاهر مي شوند. اما آيا واقعا سايت هايي كه در صفحه اول نتايج جست و جو قرار دارند بهترين سايت ها و شركت ها در زمينه سئو هستند؟ در ادامه مواردي را عنوان مي كنم كه براي انتخاب بهترين شركت در زمينه سئوي سايت به شما كمك بسزايي مي كند.

 

1.فقط به جست و جو اكتفا نكنيد

هر سايتي كه در رتبه اول نتايج جست و جو قرار دارد مورد اعتماد نيست. امروزه به لطف تبليغات گوگل سايت هاي زيادي رتبه اول در گوگل هستند. سايت هايي كه امروز راه اندازي مي شوند و فردا در رتبه اول گوگل هستند زياد اند. پس هيچ گاه نمي توان به نتايج جست و جو اكتفا كرد. اگر اين سايت ها ادعا مي كنند كه در سئو تخصص دارند پس چرا با تبليغات گوگلي اول هستند؟ چرا به صورت طبيعي اول نيستند؟

از طرفي سايت هاي زياد ديگري هم با روش سئوي كلاه سياه خود را به رتبه هاي بالا در نتايج جست و جو رسانده اند كه اين سايت ها هم اصلا مورد اعتماد نيستند و بعد از چند وقت در صفحه اول بودن دوباره با افت رتبه مواجه مي شوند.

شركت هاي زيادي در زمينه سئو فعاليت مي كنند كه شايد سايتشان در گوگل جايگاه خيلي خوبي نداشته باشد و اين هم تنها به خاطر مشتريان زيادشان است. شايد اينطور ترجيح مي دهند كه به سفارش مشتريان خود برسند تا اينكه سايت خودشان را به صفحه اول گوگل برسانند. خيلي از شركت ها را مي بينيم كه اينگونه هستند.

اين طور شركت ها به واسطه كار خوبشان و پروژه هاي خوبي كه به سرانجام رسانده اند مشتريان زيادي دارند. شايد مشترياني كه به واسطه تبليغات دهان به دهان بدست آورده اند بيشتر از مشترياني باشد كه از طريق فضاي مجازي دريافت مي كنند.

 

2.در جست و جو هاي خود دقت كنيد

زماني كه قصد داريد بهترين شركت را در محل زندگي خود براي عقد قرار داد سئوي سايتتان انتخاب كنيد از جست و جو هاي محلي استفاده كنيد. مثلا اگر ساكن كرج هستيد بهتر است در گوگل عبارات “سئو در كرج” يا “سئوي سايت در كرج” را جست و جو كنيد.

هرگز عبارات “بهترين سايت سئو” يا “بهترين شركت هاي سئو” را جست و جو نكنيد. سايت هايي كه بعد از جست و جوي اين عبارات خواهيد ديد اصلا مورد اعتماد نيستند. احتمالا با سايت هايي مواجه مي شويد كه فقط قصدشان اين است كه با اين كليد واژه ها اول باشند. اگر نگاهي هم به آدرس سايتشان بياندازيد با آدرس هايي مثل www.behtarinsiteseo.com مواجه مي شويد. اين سايت ها با تكنيك كليد واژه اصلي در آدرس سايت قصد دارند اول باشند.

 

3.به نمونه كارها توجه ويژه اي كنيد

همانطور كه خدمت شما عرض كردم شايد شركت هاي زيادي سايتشان در رتبه خوبي در گوگل قرار نداشته باشد ولي كارشان بسيار عالي باشد. براي اينكه بهتر متوجه اين موضوع شويد بهتر است سري به نمونه كارهاي آن ها بزنيد. به نمونه كارهاي آن ها توجه ويژه اي كنيد. اگر لازم شد حتما با صاحبان سايت هايي كه سئوي آن ها را انجام داده اند تماس بگيريد و به صورت تلفني جوياي كارشان شويد.

از آن ها بپرسيد از سايتشان راضي هستند يا خير؟ جوياي اين شويد كه طبق تاريخ ذكر شده در قرار داد، سايتشان در كلمات كليدي تعيين شده سئو شده است يا خير؟ از همه مهمتر رتبه فعلي سايتشان را در نتايج جست و جو با توجه به كلمات كليدي شان بررسي كنيد.

متاسفانه بعضي از شركت ها وجود دارند كه در قسمت “نمونه كارها” يا قسمت “مشتريان ما” لوگوي برند هاي بزرگي را قرار مي دهند و ادعا مي كنند كه پروژه سئوي آن ها را انجام داده اند. به خاطر همين عرض مي كنم كه فقط به ديدن نمونه كارها يا مشتريانشان بسنده نكنيد.

 

4.به وعده هاي دروغين اعتنا نكنيد

شركت هايي هستند كه قصد دارند با دادن وعده هاي دروغين مشتريان زيادي را از آن خود كنند. اين شركت ها با دادن وعده هايي مثل كسب رتبه اول گوگل با كلمات كليدي مورد نظر شما تنها در يك ماه يا اينكه “ما روشي داريم كه مختص خودمان است و سايت شما سريع به صفحه اول گوگل مي آيد” و از اين شكل وعده ها قصد دارند افراد زيادي را ترغيب به عقد قرار داد با خودشان كنند.

شايد در بعضي از مواقع هم بتوانند اين كار را انجام دهند ولي مسلما با استفاده از تكنيك هاي سئوي كلاه سياه سايت مورد نظر را سئو مي كنند. سئوي كلاه سياه هم در بسياري از مواقع كه غير اصولي انجام شود ممكن است باعث حذف سايت مورد نظر از نتايج جست و جو شود.

ممكن است سايت شما با اين روش و با كلمات كليدي مورد نظرتان خيلي سريع به صفحه اول گوگل بيايد و قرار دادي كه با شركت مورد نظر بسته ايد تا همين جا بوده باشد. يعني فقط تا صفحه اول گوگل! ولي زماني كه سايت شما گرفتار جريمه هاي گوگل شود و از نتايج صفحات حذف شود ديگر كسي پاسخ گو نخواهد بود. شركتي كه كه با آن قرار داد سئو بسته بوديد كارش را به اتمام رسانده است و ديگر هيچ مسئوليتي در قبال سايت شما نخواهد داشت.

پس تا اينجا متوجه شديد كه سئو زمان بر است و شركت هايي كه مدت زمات كوتاهي را براي هدف اصلي شما تضمين مي كنند اصلا قابل اطمينان نيستند.

شركت هايي كه وعده هاي دروغين مي دهند زياد هستند. مثلا وعده كاهش شديد رتبه الكسا را توسط سئو به شما مي دهند. در صورتي كه سئو و الكسا به طور مستقيم با هم ارتباط ندارند. يعني ممكن است مثلا سايت شما در حوزه خاصي باشد و با عبارات كليدي مربوط به حوزه كاري خود هم اول باشيد. ولي از طرفي ممكن است ترافيك سايت شما به منزله كم طرفدار بودن حوزه كاري شما بسيار كم باشد. در اين صورت رتبه الكساي شما نيز نمي تواند به شدت كاهش يابد.

پس هيچگاه به وعده هاي دروغيني كه بعضي از سايت ها و شركت ها به شما مي دهند توجهي نكنيد.

 

جمع بندي و صحبت پاياني

اميدوارم مواردي كه در اين مقاله به آن ها اشاره كردم براتون مفيد بوده باشد. و بتوانيد براي سئوي سايت خود شركت قابل اعتمادي را انتخاب كنيد. اگر قصد داريد شركتي را براي سئوي سايت خود انتخاب كنيد پيشنهاد مي كنم نمونه كارهاي سئوي ما را در صفحه نمونه كارها بررسي كنيد. به شما قول مي دهيم آويناوب هم مي تواند گزينه خوبي براي سئوي سايت شما باشد. مشاوران سئوي آويناوب هم اكنون منتظر تماس شما هستند. براي بررسي سايت خود مي توانيد همين حالا با ما تماس بگيريد.

 

منبع : آويناوب


برچسب‌ها: انتخاب بهترين شركت سئوي سايت، سئوي سايت، بهترين شركت سئوي سايت،


تاريخ : ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ | ۰۸:۲۶:۴۰ | نويسنده : شاپرك | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]