خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی در تهران
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
مقالات بازاريابي اينترنتي نوین بلاگ

بسياري از انسان­ ها فكر مي­ كنند كه عاشق هستند در صورتي كه نمي ­توان احساسي كه در آن­ ها وجود دارد را عشق ناميد. وابستگي، احساس مالكيت و به كسي عادت كردن از جمله احساساتي است كه با عشق اشتباه گرفته مي ­شود. براي بسياري از افراد اين سوال پيش مي ­آيد كه عشق واقعي چيست و چه علائمي دارد؟ در ادامه نشانه ­هاي عشق واقعي را به طور مختصر براي شما توضيح مي­ دهيم.

ويژگي­ هاي يك عشق واقعي

۱- عشق واقعي به معناي چشم ­پوشي از انتظارات است

همه ما دوست داريم كه مردم آن گونه رفتار كنند كه ما مي­ خواهيم. ممكن است حتي تظاهر كنيم كه چنين تفكري نداريم اما كسي نيست كه قلبا دوست نداشته باشد افراد اطرافش مطابق با انتظار او رفتار كنند. دوست داريم اطرافيانمان مهربان ­تر رفتار كنند، نسبت به ما توجه بيشتري داشته باشند و… همه اين خواسته ­ها انتظارات ما از سايرين هستند. انتظاراتي كه ما از بقيه افراد داريم و پاسخگويي آنان به اين خواسته ­هاي ما موجب مي­ شود يكديگر را دوست داشته باشيم؛ اما عشق واقعي با اين تفكرات فرق دارد.

فردي كه واقعا عاشق معشوقش باشد انتظارات را كنار مي­گذارد. او فرد مخاطبش را همان­گونه كه هست دوست مي­ دارد و به او عشق مي ­ورزد. عشق واقعي وظيفه ­اي را بر دوش طرفين نمي­گذارد و هر دو طرف يك عشق واقعي، هر رفتار و محبتي كه از معشوق سر مي­زند را يك لطف مي دانند و محبتي كه بر آن­ ها روا داشته شده است.

۲- در عشق واقعي هيچ­كس قرباني نيست و كسي به دنبال تقصير نمي­ گردد

عشق واقعي به فرد عاشق قدرت مي­ دهد. قدرت اين كه معشوق را جزيي از وجود خود ببيند. از نظر يك عاشق واقعي، معشوق اشتباه نمي ­كند. دو فرد در عشق واقعي، مسئوليت مسائل را دوطرفه به عهده مي ­گيرند و سعي مي­ كنند با كمك يكديگر به اهدافشان برسند. در عشق واقعي هيچ چيز شخصي ­اي وجود ندارد و دو عاشق با يكديگر و پا به پاي هم قدم برمي ­دارند.

۳- عشق واقعي به شما آزادي مي ­دهد

همان­طور كه گفتيم عشق واقعي مالكيت ندارد. افراد آزاد هستند تا به تكامل خود بپردازند اما در كنار هم و پا به پاي هم. عشق واقعي همانند پرنده ­اي است كه اگر آن را محكم نگه داريد مي­ ميرد ولي اگر رهايش كنيد، به او بال و پر دهيد تا پرواز كند و به راهش ادامه دهد، باز هم به سوي شما برمي ­گردد و آن زمان است كه مطمئن خواهيد شد اين احساس درون شما، واقعي است.

۴- عشق واقعي تنها در رابطه معني نمي ­شود

شما ممكن است عاشق فردي باشيد اما با او رابطه­ اي سازگارانه نداشته باشيد. عشق واقعي لزوما به معناي ماندن و در كنار هم بودن نيست. شما مي­ توانيد رابطه ­اي را قطع كنيد اما همچنان به فرد مورد نظر علاقه ­مند باشيد!

۵- عشق و حسادت؟ هرگز!

امكان ندارد شما عاشق كسي باشيد و به او حسادت كنيد! عشق واقعي به طرفين اعتماد به نفس مي­ دهد تا خودشان باشند. براي اهدافشان تلاش كنند و شاد باشند و از شادي يكديگر لذت ببرند نه اينكه سربلندي يكي از آن­ها موجب سرافكندگي ديگري شود.

۶- عشق واقعي و ترس

تصور كنيد كه حلقه ­اي بزرگ در دست داريد كه در نقطه ­اي از آن عشق قرار دارد. شما بايد احساسات مختلفي را در اين حلقه قرار دهيد تا به عشق برسيد! قدرداني، شادي، خوشبختي، محبت، شجاعت و رضايت مي ­توانند احساساتي باشند كه در اين حلقه قرار مي­ گيرند و آغاز و پايانشان عشق مي ­­شود. اگر قرار باشد حلقه ­اي با احساساتي متضاد داشته باشيد، سرآغاز و پايان آن ترس است. ترس سرچشمه نفرت، نااميدي، حسادت، حرص و آز است و عشق واقعي به شما اجازه نمي­ دهد چنين احساساتي را در خود تجربه كنيد.

۷- عشق واقعي نياز نيست، بلكه خواستن است

چيزي كه بايد به آن توجه شود اين است كه بين خواستن و نياز داشتن تفاوت وجود دارد. احساس نياز، در فرد حس ترس ايجاد مي­ كند. فرد با خود فكر مي­ كند كه بدون داشتن معشوقش نمي ­تواند زندگي كند و همان طور كه قبلا گفته شد عشق در مقابل ترس قرار دارد.

۸- عشق واقعي تنها يك احساس نيست بلكه «عمل» است

انسان­ ها تمايل به عادت كردن به احساسات پرشور و شديد دارند، به ويژه زماني كه اين احساسات در آنان حس خوبي ايجاد كنند. به همين علت است كه افراد وقتي عاشق مي ­شوند تمايل دارند تا هميشه در اين حالت و احساس باقي بمانند؛ اما بايد توجه كنيم همه احساسات انساني به مرور زمان كمرنگ­ تر مي ­شوند. در عشق، اين مسئله به معناي اين نيست كه شما پس از مدتي ديگر عاشق فرد مقابلتان نيستيد بلكه منظور اين است كه شما به تجربه چيزي جديد تمايل پيدا مي­ كنيد.

در اين زمان نوبت به شماست كه عشق واقعي خود را به فرد مقابلتان نشان دهيد و به گونه­ اي رفتار نكنيد كه او فكر كند كه ديگر به او علاقه­ مند نيستيد. شما بايد عشق خود را همانند روزهاي اول پرشور و حرارت، به او ابراز كنيد. درست است كه او مي­داند شما عاشقش هستيد اما مي­ خواهد هر از گاهي اين عشق را به او نشان دهيد تا از آنچه مي­داند مطمئن شود.

۹- عشق واقعي «بي­ قيد و شرط» است

بي­ قيد و شرط بودن در عشق به معناي نداشتن انتظارات و محدوديت­ هاست. عشق ورزيدن بي­ قيد و شرط كاري دشوار است و هر كسي نمي­ تواند از پسش برآيد؛ اما در عشق واقعي فرد هيچ تلاشي در تغيير شخص ديگر نمي­ كند و همان گونه كه هست دوستش مي­دارد.

۱۰- توجه به نيازهاي فرد مقابل

در عشق واقعي، فرد عاشق به نيازهاي معشوقش به اندازه نيازهاي خود توجه مي ­كند و حتي نيازهاي معشوق را در اولويت قرار مي­ دهد. در عشق واقعي سعادت معشوق در اولويت قرار دارد و فرد عاشق همه تلاشش را مي­ كند تا معشوقش احساس ارزشمندي داشته باشد.

۱۱- عشق واقعي نياز به توجه دارد

عشق همانند كودكي نياز به مراقبت دارد. در رابطه ­اي مبني بر عشق واقعي افراد يكديگر را ناديده نمي­ گيرند. به هم توجه مي­ كنند. در عشق واقعي افراد مي خواهند با يكديگر باشند و در همه مراحل زندگي هم حضور داشته باشند و در عين حال مؤثر باشند. در عشق واقعي توجهي كه نصيب معشوق مي ­شود با ساير توجهات فرق مي­ كند، پررنگ­تر است، عميق ­تر است و همين طور واقعي ­تر و لذت­بخش ­تر!

۱۲- عشق به معناي درك و پذيرش تفاوت­هاست

همه ما انسان­ ها تفاوت­ هايي داريم. همه ما منحصر به فرد هستيم. حتي دوقلوهاي همسان هم با يكديگر تفاوت­ هايي دارند. عشق واقعي به افراد اجازه مي ­دهد تا متفاوت باشند و از اين كه متفاوت هستند احساس شرم نكنند. وقتي شما واقعاً عاشق كسي باشيد، تفاوت­ هاي معشوق را مي ­پذيريد.

۱۳- عشق واقعي حس خوبي را در شما ايجاد مي­ كند

همان طور كه قبلاً گفته شد، بسياري از افراد در يك رابطه بودن را با عشق واقعي اشتباه مي­ گيرند. اگر شما در رابطه ­اي هستيد به اين معنا نيست كه حتماً در حال تجربه كردن يك عشق واقعي باشيد. اگر در رابطه شما حسادت، مالكيت، جر و بحث دائمي و سوءاستفاده كلامي، احساسي يا فيزيكي وجود داشته باشد، عشقي در كار نيست! در موارد بالا نيز ذكر شد، اين احساسات، پايه و اساسشان ترس است و ترس حسي مخالف عشق است.

منبع : http://takamoleman.com/true-love/


برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۳۰ آبان ۱۳۹۷ | ۰۳:۱۵:۵۷ | نويسنده : شاپرك | نظرات (0)

 

ما درك ميكنيم كه با ترك هاي شكم موقع بارداري، هيچكس نميخواهد مدل عكاسي ما باشد، اما عكس بارداري اثبات شگفت انگيزي براي دوران بارداري شماست و يك يادگاري با ارزش براي كودك شما در آينده خواهد بود.

۱- گرفتن عكس بزرگ از دوران مختلف بارداري :

يك عكس كامل از سوژه خود بگيريد به گونه اي كه خانم باردار به طور كامل در عكس نمايان باشد؛  يعني فقط بر روي شكم آن زوم نكرده باشيد. از او بخواهيد كه در زمان عكس برداري هميشه لبخند بر لب داشته باشد. عكس زير از دوران مختلف بارداري گرفته شده است.

۲- عكس در كنار ساحل زيبا:

يك منظره زيبا براي عكاسي ، عكس در كنار ساحل زيبا به هنگام غروب آفتاب مي باشد. اين منظره زيبا، آرام و عاشقانه با رنگ هاي رماتيك است.

۳- درست كردن تصوير قلب با دست:

از پدر و مادر بخواهيد كه دست هايشان را به شكل قلب روي شكم مادر قرار دهند به گونه اي كه حلقه هاي آن ها نمايان باشد. اين منظره  عاشقانه مي تواند يكي از جذاب ترين عكس هاي دوران بارداري باشد.

۴- پيوند خواهر يا بردار بزرگتر:

اگر مادر داراي فرزند ديگري مي باشد از آن ها براي گرفتن عكس بارداري استفاده كنيد. به اين صورت كه از آن ها بخواهيد در كنار مادرآواز بخوانند، برقصند، بر شكم  مادر بوسه بزنند به طوري كه تمام شورو هيجانشان درعكس نمايان باشد.

۵- شكم قلمبه و كدو تنبل:

گرفتن عكس هاي بامزه و فانتزي از دوران بارداري مي تواند يادگاري شيريني شود كه هميشه لبخند به روي لب بيننده مي آورد.  يك عدد كدو تنبل دست پدربدهيد و از او بخواهيد در كنار مادر بايستد و يك عكس بامزه از اين منظره بگيريد.

۶- استفاده از لباس ها و كفش هاي نوزاد در عكس:

مي توانيد از لباس هاي نوزاد و لوازمش براي گرفتن عكاس هاي جذاب فانتزي ايده بگيريد.

۷- عكس سونوگرافي:

مي توانيد از عكس هايي كه طي مادران بارداري از ينوگرافي دارند نيز عكاسي نماييد.

 ما در آتليه جولي استوديو به شما كمك مي كنيم تا عكس هاي زيبا و به ياد ماندني از مان بارداري خود داشته باشيد. براي ديدن نمونه كارهاي ما در بهترين آتليه بارداري در تهران به سايت ما مراجعه كنيد.


برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۳ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۳:۴۹ | نويسنده : شاپرك | نظرات (0)

همان طور كه مي‌دانيد، آيفون XR در كنار آيفون XS و XS Max به دنياي تكنولوژي معرفي شد و از آن زمان تا به حال، فكر و ذهن بسياري از فعالان اين عرصه به نام اين محصول منعطف شده و كنجكاو هستند تا بدانند كه حروف R و S كه در انتهاي نام آنها قرار گرفته، به چه معناست و چرا اهالي كوپرتينو، اين دو حرف را براي آنها انتخاب كرده‌اند.

فيل شيلر؛ مدير ارشد بازاريابي كمپاني اپل در مصاحبه‌اي كه با Engadget به عمل آورده، انتخاب اين دو حرف را كاملا تصادفي دانسته و به اين موضوع اشاره كرده است كه حروف R و S كه در انتهاي نام آيفون XR و XS قرار گرفته، هيچ معنايي ندارد.

من به ماشين‌ها علاقه بسياري زيادي دارم. R و S هر دو از حروفي هستند كه معمولا براي ماشين‌هاي اسپورت و خاص استفاده مي‌شوند و ما نيز به همين دليل، آنها را براي محصولات جديد خود انتخاب كرديم.

وي به ماشين‌هاي توليد شده توسط كمپاني آئودي علاقه زيادي دارد و ممكن است انتخاب اين دو حرف، از همين موضوع سرچشمه گرفته باشد.

اين موضوع تا حدودي شوك آور و البته نااميد كننده به نظر مي‌رسد. چرا كه بسياري از افراد، واژه Regular يا Reduced را براي حرف R در نظر گرفته بودند كه تمامي آنها به در بسته خورد. ظاهرا ديوايس‌هاي جديد، معنا و مفهوم خود را به صورت كامل از دست داده‌اند.

آيفون XR از 26 اكتبر مصادف با چهارم آبان ماه به صورت جهاني در دسترس خريداران قرار مي‌گيرد.

براي خريد قاب آيفون ايكس اينجا كليك كنيد.

منبع مطلب


برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۱ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۶:۵۳ | نويسنده : شاپرك | نظرات (0)
[ ۱ ]